Pozostałe

Prezent na dzien mamy

Off 3

Niebanalne rękodzieło na Dzień Mamy z pracowni artystycznej Decoris
Oryginalne rękodzieło na Dzień Mamy z pracowni artystycznej Decoris to na przykład szkatułki na biżuterię oraz ramki na zdjęcia. Tego typu prezent na dzien mamy jest idealnym pomysłem dla mam lubiących sentymenty. Pudła na biżuterię z drewna to doskonałe rozwiązanie dla romantyczek. Katalog szkatułek ma przeróżne rozmiary i oprawy, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie coś dla swojej rodzicielki. Ramki na zdjęcia to także pewny prezent dla mamy, jaki budzi dużo przyjemnych odczuć w osobie która zostanie obdarowana. Drewniane ramki mogą mieć formę tradycyjną lub modernistyczną. Mają dowolne faktury. Są to ramki na jedno zdjęcie lub można podarować mamie kolaż fotografii. Abstrahując od tego, na co ktoś się zdecyduje, pewne jest, że zrobi świetne wrażenie na mamie. I że taki podarunek zostanie zapamiętany na długo. Po wskazaniu w zleceniu, czego się potrzebuje wystarczy poczekać na realizację zamówienia. Zamówienia zrealizowane są nad wyraz szybko.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Czy tak naprawdę warto być hydraulikiem?

    Szczera prawda jest taka, że aktualnie jest coraz mniejsza ilość porządnych fachowców, przykładowo hydraulików. O ile na przykład kształcenie informatyków w Polsce nie jest słabe, o czymś świadczy chociażby estyma jaką cieszą się polscy programiści, to zasadniczo szkolenie zawodowe ostatnio straciło na znaczeniu. Niegdyś uczniowie, którzy najzwyczajniej w świecie nie nadawali się na studia, uczęszczali…

  • Budowa eleganckiego domu drewnianego

    Domy drewniane niejako odeszły w naszym kraju do lamusa, chociaż przecież przed wojną były naprawdę rozpowszechnione. Jednakże nie można myśleć, że nie rośnie w Polsce z roku na rok ilość domów drewnianych. W końcu naprawdę nie jest powiedziane, że domy drewniane są złe, choćby z tej przyczyny, że najzwyczajniej pogoda w naszym kraju zmienną jest….

Artykuły: